Reagon për herë të parë djali i banakieres që u vra mbrëm në Tiranë

0
337

Mbremjen e djeshme banakierja Mimoza Paja humb jeten nga nje bresheri plumbash.

Ajo eshte vrare aksidentalisht dhe te mos kete lidhje me ngjarjen.

Djali i saj ka reaguar diten e sotme i cili ka bere nje postim per te ndjeren.

“Mallkuar qofshin ato plumat që i zbrazën në trupin tënd qofsh e xhenetit mam”.

Familja e Mimozes jetonte me qera ne lagjen Don Bosko pak metra ku ndodhi ngjarja.