Rudian po jeton nje jete te lumtur ne familjen e Frokut ja si ja kthen tani ish burri i saj Aleksi me kete foto mesazh

Te jesh artiste nuk eshte e lehte dhe jeten e shikoj ndryshe.

Te gjithe mediat online jane duke shkruar per jeten e Rudina Dembacaj se si po shkojn jeta e saj e re me familjen e Mark Frokut.

Pasi ajo u nda nga bashkeshorti ata tashme jane miq te mire dhe pas ndarjes e ruajne ende miqesine.

Rudina eshte shume e lumtur tani ne jeten e saj ndersa Aleksandri po shijon jetë si beqar, por kur vjen puna tek dasmat, ka diçka për të thënë.

Ai ka gjetur nje batute sa i perket dasmave dhe qe se si ka ndryshuar mendimin rreth dasmave.

Ja cfare shkruan ai:“Isha shoqërues i dhëndrit në dasmën e dytë të shokut tim. E nisa fjalimin me ‘Mirëse u rikthyet të gjithë’, ai nuk është se u gëzua shumë #Dasmdështoi”, ka shkruar ai në Instagram. Mesa duket tani që ai ka statusin e beqarit, dasmat e bëjnë për të qeshur.