Rudina Dembacaj perfundon ne spita?Cfare po ndodhe me shendetin e saj?

Nje nga artistet me te dashura te humorit Rudian eshte duke xhiruar filmin e saj ku shikohet qe eshte ne spital.

Por Dembacaj ditën e sotme ka publikuar disa video në spital, ku shprehet se e ka kapur syri i keq tashem se dime a eshte nje loje apo nje reklame e filmit.

Ne ditet ne vazhdime do te mesojme me shume rreth saj dhe se cfare po gatuan per shikuesit.

I urojme gjithe te mira dhe plot suksese.