Shikoni se si shkundet studio e Sokol Balles nga termeti live gjate transmetimit

Rikthehet serisht lekundjet ne Shqiperi pas Turqise dhe Greqise lekundet me 4.5 balle dhe shqiptaret jane shqetesuar perseri duke dalur nga apartametet e tyre dhe duke u stresuar nga lekundjet e rradhes por shpresojme qe toka te qetesohet dhe te kemi nje qetesim te saj.

Ndërkohë, në studion e emisionit “Real Story” në “News 24”, drejtuesi i emisionit, Sokol Balla dhe të ftuarit e përjetuan tërmetin ndërsa ishin live në transmetim direkt ku aty u nderpre biseda dhe ishin te shqetesuar ..

Ja cfare thote Sokol Balla:“Përjetuam një tërmet jo të lehtë. Presim raportimet e gazetarëve”, tha Balla.

Por sizmologet thote se toka po vjen duke u qetesuar ndaj mos u shqetesoni.

Per me shume shikoni videon.