Shqiptari rreh me grushta partneren greke por ajo e hedh nga ballkoni

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Greqi ku mesohet se nje 25 vjecar shqiptar ka rrahur partneren e tij.

Ai ka shkuar ne shtepin e saj dhe e ka goditur me grushta dhe me shkelma.

Vajza 24 vjecare eshte mbrojtur dhe e ka shtyer 25 vjecarin ne ballkon.

25 vjecari ka rene nga ballkoni pas sherrit me 24 vjecaren greke dhe ka rene poshte por fatmiresisht nuk ka humbur jeten por ka marre lendime ne trup.

Ai eshte derguar ne spital dhe me pas eshte arrestuar nga policia per ushtrim dhune