U dyshua se ishte infektuar me Koronavirus , ja si i dolen analizat e 59 vjeçares nga Përmeti

Deri diten e sotme jane konfirmuar 23 raste me korona virus por gjenda e tyre eshte e mire dhe shpresoj te behet me mire.

Ndersa nje 59 vjecare nga Permeti mberrin me makinen e saj ne QSUT se dyshohej se eshte e infektuar.

Me pas mjeket kane bere analizat dhe kane pritur se si do te dalin analizat e saj.

Por per fat te mire analizat kane dalur negative dhe ajo eshte ne gjendje te mire.

Ndaj mos harroni keshillat qe jep ministria e shendetesis qe duhet te vet izoloheni ne shtepi kushtoini me shume kujdes familjes tuaj dhe lani duart me dizinfektant dhe ruani vetet tuaj.

Kujdesuni per familjen tuaj me shume se kurre se nje infektim do te kete me shume probleme.