Xhensilën nuk e kishit parë asnjëherë kështu, këngëtarja vendos të presë flokët shkurt si kurre me pare

Nje nga kengetaret me te bukura dhe me zerin me te embel te skenes sot. Xhensila Myrtezaj i ka befasuar të gjithë ndjekësit me ndryshimin e saj më të fundit te floket ajo ka prer floket e saj te gjate dhe i ka shkurtuar dhe duket shume bukur’. Me anë të një fotoje ku shfaqet pranë Besit, artistja ka treguar se tashmë ka vendosur t’i presë flokët shkurt deri mbi supe dhe eshte shume simapatike.

Looku i saj i ri eshte nje model per te gjithe ndjekesit e saj.

Ajo ka errësuar dhe ngjyrën e flokëve të saj. Ky ndryshim i momentit të fundit i ka habitur jo pak ndjekësit, të cilët kanë komentuar menjëherë.

Te gjithe e kane komplemetuar dhe se komentet kane qene shume pozitive.

Shpresojme qe kjo lloj prerje te ket ardhur per shkak te ndonje projeti te ri.

Megjithate le te shpresojm muzike dhe projekte shume te bukura nga Xhensila.