Pas Norës, edhe Tuna merr vendimin e papritur

0
58

Ndarja e Nores dhe Robertit ka qene keto dite tema me e diskutuar ne media e rrjete sociale. Qifti prej muajsh perfliteshin per nje krize ne martesen e tyre dhe nje jave me pare, Roberti deklaroi publikisht se ata nuk jane me bashke.
Pas ndarjes, Nora mori vajzen Renee dhe nene e bije kane shkuar me pushime jashte vendit.Te njejten gje ka bere se fundrni edhe Tuna. Kengetarja ka nisur pushirnet pa bashkeshortin Patrisin.

Tuna ndodhet me mikeshen e saj ne ishullin afrikan Mauritius nga ku ka postuar foto e video duke u kenaqur ne shoqerine e saj.