Wednesday, September 27, 2023

DIETA

Dietologia keshillon: Niseni ditën me kos me tërshërë, ja dieta 7 ditore që ju...

0
Dieta me kos përjashton ëmbëlsirat, duhanin, alkoolin dhe pijet e gazuara. Recetat e sallatave duhet të ndërtohen me shumë pak vaj ulliri. Rekomandohet që gjatë kësaj diete të konsumoni sa më shumë ujë. Kjo...

Po mbani diet dhe nuk po humbisni peshe? Ja kush eshte aryeja pse nuk...

0
Pse të hash shumë më pak nuk është një mënyrë ideale për të humbur peshë? Fjala "dietë" është e lidhur drejtpërdrejt me të ngrënit më pak ose shumë më pak dhe dieta e rëndë shpesh...